Tomasz Kaszlej: Nie będę stosował żadnych podziałów

2020-02-25 15:24
Katarzyna Adamiak
2020-02-25 15:24

Nowy przewodniczący Rady Miejskiej w Gryficach deklaruje politykę otwartych drzwi i współpracę zarówno z radymi, jak i z burmistrzem.

Kiedy na początku lutego br. grupa radnych, w której był również Tomasz Kaszlej, złożyła wniosek o odwołanie byłego już przewodniczącego Rady Miejskiej w Gryficach, swoją decyzję argumentowali utratą zaufania do Krzysztofa Tokarczyka. Radni mówili o tym, że są pomijani i czują się lekceważeni przez przewodniczącego, który według nich miał działać we własnym interesie.

Dziś wolą większości radnych przewodniczącym Rady Miejskiej w Gryficach został właśnie Tomasz Kaszlej, który obiecuje współpracę z wszystkimi radnymi – Ta współpraca będzie pełna, tzn. nie będę stosował żadnych podziałów na radnych z tego czy innego klubu. Na pewno drzwi do Biura Rady będą otwarte dla wszystkich radnych. Chciałbym też, jeśli będzie taka chęć, aby raz w miesiącu odbywały się spotkania, podczas których będziemy wspólnie omawiali wszystkie ważne dla radnych tematy. W przypadku różnych problemów, bo takie też przecież się pojawiają, będziemy je razem rozwiązywać – mówi w rozmowie z naszą redakcją nowy przewodniczący Rady Miejskiej w Gryficach, który deklaruje także współpracę z burmistrzem Gryfic.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!