To nie fake. Policja z Gryfic rozsyła tego sms-a

2020-04-06 11:31
Tomasz Krupecki
2020-04-06 11:31

Niektórzy uważają, że jest to nieprawdziwa informacja, fake przesyłany przez oszustów. Potwierdzamy, że jest to wiadomość przesłana przez policję z Gryfic.

Mieszkańcy powiatu gryfickiego objęci domową kwarantanną lub nadzorem epidemiologicznym otrzymują sms-a następującej treści:

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do ściągnięcia darmowej, bezpiecznej aplikacji "Kwarantanna domowa". W załączeniu przesyłam ulotkę z informacją o możliwości korzystania z aplikacji, dzięki której zyskujesz szybki dostęp do niezbędnych, pomocnych w czasie kwarantanny informacji.
Aplikacja daje też m.in. możliwość zgłoszenia się do lokalnych ośrodków pomocy społecznej, które w uzasadnionych sytuacjach, mogą służyć pomocą. Dzięki aplikacji szybko można skontaktować się z pracownikiem socjalnym i służbami ratunkowym oraz uzyskać informacje na temat pandemii wirusa. Z pozdrowieniami POLICJA.

Potwierdzamy, jest to prawdziwa informacja, którą rozsyła rzecznik prasowy gryfickiej policji Zbigniew Frąckiewicz. Jeżeli otrzymaliście sms-a z linkiem do aplikacji. warto ją pobrać.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!