"TJaudio - słyszę i rozumiem"

2021-11-09 9:42
Sławomir Miszel
2021-11-09 9:42

Gabinet protetyki słuchu w Gryficach. TJ Audio, właśnie to miejsce chwali sobie Felicjan Andrzejczak, wokalista zespołu Budka Suflera. "Widać że Panie robią to z przyjemnością. Cieszę się że właśnie tu trafiłem".

 

Jak mówi Felicjan, w tej branży problemy ze słuchem ma co drugi. Natężenie dźwięku na scenach, w salach koncertowych i w studio ma duży wpływ na narastający niedosłuch u wielu muzyków. "Pewnego razu doszedłem do wniosku, że chyba musze mieć aparat słuchowy. Nie przeszkadzało to na scenie, ale w wielu prywatnych sytuacjach, jak słuchanie radia, trudności były zauważalne". Wówczas zdecydował, że trzeba coś z tym zrobić. I tak w 2015 roku Felicjan trafił do gabinetu TJaudio.

Jego pierwsza wizyta, jak wspomina, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. "Obsługa była dla mnie serdeczna, zrobiono mi badania i okazało sie że mam niedosłuch". Po tym muzykowi zaproponowano aparaty słuchowe. "Bez namysłu zgodziłem się na to rozwiązanie" - mówi dalej. "Z dzisiejszej perspektywy była to świetna decyzja, aparat bardzo mi pomaga w życiu codziennym".  Muzyk zdradził, że wielu jego kolegów i koleżanek również korzysta z aparatów słuchowych.

  1. Andrzejczak był od 2015 roku na kliku wizytach w gabinecie TJaudio i każdą z osobna bardzo sobie chwali. Przez ten okres miał już trzy aparaty słuchowe. I właśnie ten trzeci jest jednym z najbardziej innowacyjnych urządzeń dostępnych na rynku. "Zafundowałem sobie aparat firmy Starkey" - wyjaśnia. Co takiego nowoczesnego ma w sobie to urządzenie? "Mam dostosowany program w telefonie,  dźwięki telewizora ustawiam osobno, tak jak rozmowy w życiu codziennym i muzykę. Mogę przestawiać wszystko i dostosować pod swoje własne potrzeby" - zaznacza.

"Wśród zwłaszcza młodych ludzi panuje przeświadczenie, że nie muszą się badać. Kiedyś też byłem młody i wiem jak to jest" -  śmieje się nasz rozmówca. Dodaje, że gdyby miał wtedy pomyśleć o wkładaniu sobie aparatu w ucho, też by nie posłuchał.

"Mimo tego uważam, że warto sie badać. Ja w końcu to zrobiłem i jestem bardzo zadowolony z efektów.  Z całego serca polecam gabinet TJaudio, już na pierwszej wizycie zauważyłem, że panie, które tam pracują, robią to z przyjemnością. To jest ważne, dlatego też później tam wróciłem".

Zapraszamy do gabinetów na bezpłatne badanie słuchu:

Gryfice, ul. Kościuszki 61. Tel. 729-055-111

Trzebiatów, ul. Witosa 11. Tel. 729-055-106