Sztab w Mrzeżynie rozpoczął już zbiórkę

2021-01-25 11:12
Adam Litwinowicz
2021-01-25 11:12

Do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został jeszcze niecały tydzień, ale już dzisiaj można wrzucać datki i wspierać funadcję.

Strażacy z Mrzeżyna, członkowie sztabu WOŚP informują, że już teraz można wrzucać pieniądze przy pomocy e-skarbonki. W tym roku, podobnie jak w latach minionych w Mrzeżynie miał odbyć się bieg z Jackiem Kabatą oraz pierwsza edycja spaceru z psem. Te imprezy odbędą się inne formie. Sam Jacek Kabata zamierza przebiec dystans (w formie treningu) czyli 29 kółek wokół Mrzeżyna (29 x 2 km). Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału, ale w innym miejscu – jednak tylko w dniu Finału.

- Musicie przebiec minimum 2km lub wielokrotność 2km. Przygotowaliśmy dla Was numery startowe – jeżeli chcecie taki numer to napiszcie do nas maila (mrzezyno998@gmail.com) i podajcie swój adres, a my wyślemy Wam numer za pobraniem (koszt ok 15 zł). Dla osób z Mrzeżyna możliwy będzie odbiór numerów tylko przed finałem przy remizie – z zachowaniem dystansu i ilości osób. Informacje o godzinach w których można odebrać numery podamy w przyszłym tygodniu.Mamy już wirtualną eskarbonkę i tam też możecie wrzucić wpisowe: https://eskarbonka.wosp.org.pl/pj3m9fczytamy na stronie.

 

E-Skarbonka sztabu w Mrzeżynie

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!