Szklanka wody dla Jasia. Ostatnie dni wyzwania

2020-11-27 18:00
Adam Litwinowicz
2020-11-27 18:00

Jeszcze do 30 listopada trwa akcja "Szklanka wody dla Jasia", chorego chłopca, który niezwłocznie potrzebuje naszej pomocy. 

- To bardzo proste. Wystarczy wypić szklankę wody, zrobić zdjęcie i wpłacić co najmniej 10 zł na konto małego Jasia - wyjaśnia Anna Jakubaszko, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dargosławiu. Wyzwanie "Szklanka wody dla Jasia" to wyzwanie zorganizowane z myślą o Jasiu który mieszka w Wysokiej Kamieńskiej. Jego beztroskie dzieciństwo przerwała choroba – ostra białaczka limfoblastyczna. Dotychczas stosowane metody leczenia zawiodły. Terapia ostatniej szansy – CAR- T kosztuje 1,5 miliona złotych, a czasu zostało niewiele. - Szkoła Podstawowa w Dargosławiu postanowiła włączyć się w pomoc i zorganizować nietypową akcję, w którą, mamy nadzieję włączy się wiele osób i instytucji. Wystarczy podjąć nasze wyzwanie – „Szklanka wody dla Jasia”, czyli wypić szklankę wody, wrzucamy zdjęcie oznaczając grupę Gang Jasia walczy z białaczką i wpłacić minimum 10 zł na konto zbiórki Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/waleczny-janek...
Ponadto puszczamy dalej iskierkę nadziei i wystawiamy kolejnych 5 nominacji - wyjaśnia Anna Jakubaszko.

SZKLANKA WODY DLA JASIA

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Magda

odpowiedz
28.11.2020 16:11

Ludzie proszę was niech każdy wpłaci tyle ile może dla Jasia. Dajmy mu szanse na życie,przecież każdy może być w takiej sytuacji,a gdyby było to twoje dziecko to napewno poruszył byś niebo i ziemię żeby je ratować. Proszę was jako matka pomóżmy temu chłopcu,razem możemy zdziałać więcej.