Szef stowarzyszenia "Z Pomysłem" chwali budowę CUP-u. " To będzie miejsce dla organizacji pozarządowych"

2021-03-03 22:14
Tomasz Krupecki
2021-03-03 22:14

Gościem środowego STUDIA SUPERPORTALU24 był prezes stowarzyszenia "Z Pomysłem" Tomasz Aniuksztys, który opowiadał o bieżącej działalności stowarzyszenia. Prezes Aniuksztys jest specjalistą w pozyskiwaniu dotacji między innymi z funduszy Unii Europejskiej. Nie wszystkie stowarzyszenia mają takich fachowców w swoich szeregach, aby skutecznie pozyskiwać środki na działalność społeczną. W Gryficach jeszcze w tym roku zakończy się budowa Centrum Usług Publicznych, w którym będzie przestrzeń dla organizacji pozarządowych. - Będzie to miejsce, w którym społecznicy znajdą pomoc - uważa Tomasz Aniuksztys. Oglądajcie cały materiał filmowy. 

Zobacz również: Trwa budowa Centrum Usług Publicznych w Gryficach [FILM]

Komentarze (7)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Obywatel G.C.

odpowiedz
04.03.2021 03:14

Tomasz Aniuksztys to przykład elokwentnego, inteligentnego i bardzo efektywnego ,,społecznika", a zarazem pracownik administracji samorządowej którego w swoich szeregach chciałby mieć nie jedna administracja. Nadmienię, że Pan Aniuksztys działa społecznie i zawodowo na rzecz powiatu gryfickiego- znamienna cecha tej postaci to są działania i efekty Jego pracy. Pan Tomasz od około 10 lat nie znalazł się na listach wyborczych np. do rady gminy czy powiatu- a swoją pracą i efektami tych działań PRZYKRYWA CZAPKAMI wielu ,,czynnych RADNYCH". Ostateczna konkluzja tego wpisu- Panie Tomaszu zapewne nie chce Pan uczestniczyć w lokalnej polityce lecz o takim profilu RADNYCH chcielibyśmy MIEĆ i na nich głosować- skutkowało by to na pewno rozwojem gminy i powiatu.

........

04.03.2021 03:14

W punkt.

kronikarz

04.03.2021 03:14

W ostatnich wyborach Pan Tomasz startował do Rady Powiatu. Wynik oględnie mówiąc nie powalił. To nie żaden hejt, tylko sprostowanie.

TAK

04.03.2021 03:14

na pewno nadaje sie na burmistrza

Jar

odpowiedz
06.03.2021 21:14

Zwykły wdupowłaz, chwali coś co jeszcze ciągle wygląda fatalnie i nie wiadomo kiedy tak być przestanie. Ciekawe co będzie za chwilę atakował by się przypodobać podobnym sobie pajacom.

Chili

odpowiedz
04.03.2021 17:32

Czyli jednak w blokach startowych po miejsce przy korycie. A było tak pięknie tak poza politycznie.

Gość

04.03.2021 17:32

Czemu po miejsce przy korycie? A może w końcu byłby radny, który nie tylko mówi, ale też robi? Skoro Pan Tomek za darmo, bo stowarzyszenie nie zarabia, robi tyle fajnych rzeczy to jako radny mógłby może zdziałać jeszcze więcej. Takimi ludźmi powinniśmy się otaczać. Pokazał, że można dużo zdziałać nawet bez tego koryta. Jeśli nie udało się zmienić czegoś będąc w radzie postanowił zmieniać Gryfice inna metoda. To się chwali. Brawo!