Święto Ziemniaka w Górzycy [ZDJĘCIA]

2023-10-02 8:58
Karol Szumny
2023-10-02 8:58

W minioną sobotę w Górzycy (gmina Gryfice) odbyło się Święto Ziemniaka organizowane przez OSP Górzyca, Koło Gospodyń Wiejskich w Górzycy oraz Stowarzyszenie Z Pomysłem.

ZDJĘCIE 1 z 7

O godz. 14:00 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na postać z ziemniaka, natomiast od godz. 15:00 trwała degustacja sałatek z wyborem najsmaczniejszej sałatki śledziowej.

Na miejscu obecni był m.in. Poseł na Sejm RP Jarosław Rzepa, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł, Przewodniczący Rady Miejskiej w Gryficach Tomasz Kaszlej, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Teresa Domagalska oraz Radny Powiatu Gryfickiego Stanisław Hołubczak.

Przygotowano również gry i zabawy, dmuchańce, ognisko z pieczonymi ziemniakami, tworzenie ziemniaczanych stempli czy konkurencje sportowe o Puchar Stowarzyszenia „Z Pomysłem”. Odbyła się również zabawa taneczna.

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Gryficach

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

GRYFICZANIN

odpowiedz
02.10.2023 09:46

PANOWIE KONIEC Z POZOWANIEM DO ZDJĘĆ . TRZEBA WZIĄŚĆ SIE DO ROBOTY . OSIEDLE PRZY ULICY WIERZBOWEJ NIE MA WCALE OŚWIETLENIA / OKOŁO 30 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH / . TRZEBA BY BYŁO TU POMYŚLEĆ O JAKIMŚ OŚWIETLENIU I WÓWCZAS ZROBIĆ SOBIE ZDJĘCIE ; ŻE ZROBIONO COŚ POŻYTECZNEGO DLA MIESZKAŃCÓW TEGO ZAPOMNIANEGO PRZEZ WAS OSIEDLA . PANIE WAWRZYNIAK I PANIE BURMISTRZU CHYBA TRZEBA WAM PRZYPOMNIEĆ ŻE MAMY XXI WIEK ; A TU ULICA BEZ OŚWIETLENIA . WSTYD !!!!! USZANUJCIE MIESZKAJĄCYCH TAM TEŻ WASZYCH MIESZKAŃCÓW A MOŻE I PRZYSZŁYCH GLOSUJĄCYCH NA WAS WYBORCÓW .

Mieszkaniec

odpowiedz
02.10.2023 09:59

Więc wyborczy upadlych kłamców

Tadeusz

odpowiedz
02.10.2023 10:52

Ktora salatka byla najsmaczniejsza?