Sukces uczennicy z Trzebiatowa. Przed nią rywalizacja ogólnopolska

2023-03-13 8:25
Karol Szumny
2023-03-13 8:25

W ubiegłym tygodniu Okręgowa Inspekcja Pracy w Szczecinie zorganizowała na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego wojewódzki etap konkursu pn. „Poznaj swoje prawa w pracy”. Wzięło w nim udział 57 uczniów z całego województwa, w tym Katarzyna Karelus z Zespołu Szkół im. Z Herberta w Trzebiatowie.

Na zdjęciu, pośrodku: Katarzyna Karelus // fot. OIP Szczecin

Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 35 pytań. Na rozwiązanie mieli 45 minut. Jak czytamy na stronie OIP Szczecin, wszystkim szło naprawdę dobrze, bo większość z uczestników dużo wcześniej oddawała swoje prace. Po zliczeniu punktów okazało się, że pierwsza runda nie wyłoniła wygranego, gdyż cztery osoby uzyskały maksymalną liczbę oczek.

Potrzebna była dogrywka. Ponownie trzeba było uzupełnić test, tym razem do zakreślenia zostało 10 prawidłowych odpowiedzi. Przy takim samym wyniku pojawiło się dodatkowe kryterium, mianowicie czas. I to właśnie on zadecydował.

W dogrywce wzięła udział również Katarzyna Karelus z Zespołu Szkół im. Z Herberta w Trzebiatowie (opiekun: Zbigniew Kupczyk), której udało się zdobyć II miejsce! Dobry wynik na etapie wojewódzkim oznacza, że już wkrótce Katarzyna, wraz z pozostałymi uczniami z czołówki konkursu, weźmie udział w etapie ogólnopolskim. Ten odbędzie się już wkrótce w Warszawie.

Gratulujemy i powodzenia!

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Nauczyciel

odpowiedz
13.03.2023 16:46

Brawo Kasiu 🤗🤗🤗

krzysztof

odpowiedz
14.03.2023 09:03

Bardzo gratuluję Kasi i jej Nauczycielowi. Samych sukcesów i to jest przykład do naśladowania

ONA i ON

odpowiedz
13.03.2023 09:31

A a w Trzebiatowie urzędnicy (niektórzy ) znają swoje prawa , i żadne szkolenia tego nie zmienią .

Do ona i on

13.03.2023 09:31

A może bardziej wypadałoby pogratulować dziewczynie sukcesu i jej nauczycielowi, a nie wypisywać głupoty bez związku