Sukces tancerzy ze szkoły „Perfect”. Julia Matera obroniła tytuł mistrza!

2020-10-12 14:58
Katarzyna Adamiak
2020-10-12 14:58

Tancerki ze Szkoły Tańca i Sportu „Perfect” mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami. Te przyniosły im Mistrzostwa Polski Dzieci Fitnsess.

ZDJĘCIE 1 z 9

10 i 11 października w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness - najważniejsze i najbardziej prestiżowe zawody fitness w roku. Podopieczne Mai Kwiatkowskiej i Macieja Orłowskiego ze Szkoły Tańca i Sportu „Perfect” Gryfice, odniosły sukcesy.

W kategorii do lat 10 Julia Matera zajęła pierwsze miejsce i po raz kolejny obroniła tytuł Mistrzyni Polski Fitness.

Zawodniczki, które startowały pierwszy raz w zawodach fitness, również odniosły duży sukces - znalazły się w finałach – w najlepszych szóstkach w swoich kategoriach wiekowych. Kategoria do lat 8: V miejsce Kinga Bednarska Kategoria do lat 9: VI miejsce Martyna Duda X miejsce Nadia Lanczak.

Ponadto podopieczni Szkoły Tańca i Sportu „Perfect” zajęli następujące miejsca:

Kategoria do lat 10: IV miejsce Magda Redzimska V miejsce Lena Chrobak Kategoria do lat 13: III miejsce Martyna Iwańska V miejsce Maja Konnek. Kategoria do lat 14: III miejsce Dominika Trzósło IV miejsce Aurelia Bojczyk VII miejsce Agata Trzósło. Zawodniczki otrzymały awans do Mistrzostw Europy i Świata.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

iza

odpowiedz
13.10.2020 13:16

w męskiej kategorii startowała Julia, skoro tytuł mistrza tańca??