Substancja niewiadomego pochodzenia w pensjonacie nad morzem [ZDJĘCIA]

2021-05-30 16:27
Redakcja
2021-05-30 16:27

W jednym z pensjonatów w Rewalu przy ulicy Sikorskiego strażacy interweniowali w sprawie substancji niewiadomego pochodzenia, rozlanej w pomieszczeniach budynku.

ZDJĘCIE 1 z 12

- Osoba sprzątająca pensjonat stłukła ampułkę z niezidentyfikowaną substancją. Posprzątała rozlany płyn, po czym zaczęła uskarżać się na złe samopoczucie - przekazał Jakub Michałowski z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach.

Po przyjeździe pierwszych zastępów straży pożarnej i pogotowia ratunkowego zdecydowano o wezwaniu specjalnej grupy Ratownictwa Chemicznego z Koszalina. Ostatecznie nikomu nic się nie stało, a strażacy nie stwierdzili żadnej substancji zagrażającej życiu.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

czips kaźmisz

odpowiedz
30.05.2021 17:56

Ja też źle się czuję po sprzątaniu, dlatego mam burdel i syf w moim modlimowskim podwórku, pewnie jakby moja mamiczka nie nastawila kuciapy radzieckiemu sałdatowi miałbym inne dzieciństwo A tak zawsze na mnie pluto i szmacono od zawsze byłem nikim i tak zostało do dziasiaj. Nie założyłem rodziny siedzę sam, walę gruszkę i dzięki internetowi wylewam swoje staro kawalerskie flustracje na innych, jestem nikim mam lekko ponad 6 dyszek na karku, noszę wąsa i działam w internecie bo tylko tu mam znajomych, próbowałem swoich sił w polityce ale zdobyłem tylko dwadzieścia kilka głosów, jestem życiowym przegrywem nic mi nie wyszło dlatego pluję jadem na ludzi w internecie

Do czips kaźmisz

30.05.2021 17:56

Ty sie ciesz yebana parówo ze jeszcze w ryja nie dostałeś za obrażanie kobiet w Internecie jebał cię pies cw*elu!