Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli rok akademicki

2022-06-07 12:20
Karol Szumny
2022-06-07 12:20

Wczoraj w Hali Sportowo-Widowiskowej w Płotach odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2021/2022 studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Płotach.

ZDJĘCIE 1 z 25

Na poniedziałkowej uroczystości studentom Uniwersytetu Trzeciego Wieku zostały wręczone dyplomy oraz podziękowania dla starosty i nauczycieli. Całość wydarzenia umilił występ zumby oraz system pilates grupy studentów. Był również pokaz tańca towarzyskiego młodzieży z Mobilnej Szkoły Tańca i Fitnessu „Iskra”.

W uroczystości Zakończenia Roku Akademickiego uczestniczyli m.in.: zastępca burmistrza Płotów Edyta Podgórska, dyrektor MGOKiS Paweł Marek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Płotach Marcin Makowiecki, Radna Anna Bugzel, Radny Jerzy Nowicki oraz wykładowcy. Na miejscu byli także: koordynator kursów komputerowych Euro-Kapitol – Marek Burkacki, instruktor pilates – Paulina Pietrzak oraz instruktor zumby – Karol Radomski.

Wydarzenie zostało rozpoczęte powitaniem i przemową dyrektora MGOKiS w Płotach, następnie życzenia studentom złożyła wiceburmistrz Płotów. Po życzeniach studenci otrzymali dyplomy, którzy również odwzajemnili się upominkami dla swoich wykładowców za pośrednictwem Przewodniczącej PZERiI w Płotach – Haliny Buiłek, która jest jednocześnie studentką UTW.

Pod koniec odbył się również słodki poczęstunek w postaci tortu i nie tylko.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Emerytka

odpowiedz
09.06.2022 18:08

Ie pomorze zumba juz gdy dupa stara juz

07.06.2022 13:14

Faktycznie ważne widowisko, " studenci "

Ja tu bez znajomości

odpowiedz
07.06.2022 12:41

Bawcie sie bawcie, niektórzy grzali stołki po znajomości na emeryturze odbierając młodym pracę. Już niedługo wam zostało, ...... Chciało się na chama zajmować miejsce to bedzie krótsze życie. Wiecznie żyć nie będziecie przecież, a, mlodzi też chcą pracować, a nie utrzymywać leniwego nic nie muszącego robic emeryta który robotę ma w dupie i przychodzi na plotki do pracy.