Strefa Sportu na plaży w Mrzeżynie. Aktywna forma promocji gminy Trzebiatów

2021-07-16 17:54
Adam Litwinowicz
2021-07-16 17:54

Zdaniem wielu wypoczywających na plaży w Mrzeżynie aktywne spędzenie wolnego czasu to wspaniały pomysł. W zajęciach sportowych udział brali młodsi i starsi wczasowicze.

ZDJĘCIE 1 z 43


- To rewelacyjny pomysł. Bardzo ciekawe zajęcia i doskonała forma spędzenia wolnego czasu szczególnie dla tych najmłodszych — powiedziała Anna z Zielonej Góry, która z całą rodziną spędziła wolny czas na mrzeżyńskiej plaży. Strefa Sportu zorganizowana została przez Mrzeżyńskie Centrum Sportu oraz Urząd Miejski w Trzebiatowie przy pomocy partnerów między innymi Fundację Grzegorza Krychowiaka, oraz Beach Bar. W zajęciach sportowych udział brali młodsi i starsi wczasowicze. Do gry przystąpili siatkarze oraz piłkarze nożni. Rywalizowano w wielu konkurencjach, w których liczył się spryt i chęć dobrej zabawy.

- Dzieciaki dostały wspaniałe gadżety z logo gminy Trzebiatów oraz słonika. Myślę, że w przyszłym roku również tu wrócimy — zaznaczyła Katarzyna z Jeleniej Góry.

- Dowiedziałem się, że słoń jest symbolem Trzebiatowa. Bardzo ciekawa historia. Przyszedłem na plażę, aby się dobrze bawić, bo powiem szczerze, nie lubię leżeć plackiem. Super organizacja i atmosfera, a przy okazji dowiedziałem się o Trzebiatowie. Może tam pojedziemy — podkreślił Krzysztof.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Zuzia

odpowiedz
17.07.2021 08:27

Jak się nazywa ten chłopak w niebieskiej koszulce w loczkach?