Strażacy z Mrzeżyna proszą o 1,5%

2024-02-16 11:13
Karol Szumny
2024-02-16 11:13

Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzeżynie proszą o przekazanie 1,5% zwrotu podatku na rzecz ich jednostki. Dlaczego warto to zrobić i na co druhowie przeznaczą te środki?

„Pamiętaj o nas, wypełniając PIT” – przypominają strażacy z OSP Mrzeżyno, jednocześnie prosząc o przekazanie 1,5% zwrotu podatku.

- Takie środki z pewnością się przydadzą. Są one dla nas bardzo ważne. Przeznaczymy je na zakup środków ochrony indywidualnej każdego strażaka, tj. kominiarki, rękawice pożarnicze, rękawice techniczne czy obuwie ochronne. Ten sprzęt najczęściej się zużywa podczas działań, więc jest bardzo potrzebny – mówi w rozmowie z naszym reporterem Paweł Gołębiowski, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzeżynie.

- Bardzo się cieszymy, że są takie osoby, które co roku przekazują OSP Mrzeżyno część swojego zwrotu podatku. Dziękujemy, jesteśmy bardzo wdzięczni za to – dodaje.

Lepszy sprzęt to większe bezpieczeństwo mieszkańców.

- Zachęcamy wszystkich, by przekazać naszej jednostce 1,5% zwrotu podatku. Lepszy sprzęt z pewnością przyczyni się do jeszcze większego bezpieczeństwa naszych mieszkańców – powiedział prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzeżynie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!