Stojaki na rowery, festiwal latawców czy wakacyjne biegi? Jutro ostatni dzień głosowania

2021-05-19 12:05
Karol Szumny
2021-05-19 12:05

Do końca jutrzejszego dnia trwa głosowanie na projekty do Programu Społecznik Pomorze Zachodnie. W powiecie gryfickim zgłoszone zostały trzy inicjatywy.

Projekty o nazwie „III bieg Gryfusia – Wakacyjne biegi dzieci i młodzieży po ścieżkach leśnych powiatu gryfickiego. Biegaj z nami „Pomorzanami”, żyj aktywnie i zdrowo!”, „Może rowerem nad morze?” oraz „Festiwal latawców – Festiwal wiatru” walczą o dofinansowanie w kwocie 10 tys. złotych.

Na czym polegają poszczególne projekty?

„Bieg Gryfusia” to biegi po leśnych ścieżkach dla dzieci i młodzieży podczas wakacji. Projekt ma na celu promowanie aktywnego stylu życia.

„Może rowerem nad morze?” to projekt, którego głównym celem jest montaż stojaków rowerowych na terenie miasta Trzebiatów oraz integracja uczestników w trakcie prac montażowych.

Festiwal latawców to proekologiczna zabawa, w której uczestnicy zaprezentują latawce utworzone z ekologicznych przedmiotów.


Głosowanie trwa do czwartku 20 maja. Link do głosowania: pomorzezachodnie.konsultuje.pl

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Kasia

odpowiedz
19.05.2021 12:49

PLMKS Chrobry prosi o zagłosowanie na: Zadanie regionalne : ✅27/2/RIO/SPOŁ/2021. GRYFICKA DZIESIĄTKA FESTIWAL BIEGOWY oraz zadanie powiatowe: ✅28/2/RIO/SPOŁ/2021. III BIEG GRYFUSIA - WAKACYJNE BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY PO ŚCIEŻKACH LEŚNYCH POWIATU GRYFICKIEGO. BIEGAJ Z NAMI „POMORZANAMI” ŻYJ AKTYWNIE I ZDROWO! Dzięki Waszym głosom nasze imprezy będą jeszcze lepsze, a Wy będziecie bardziej zadowoleni :-)