Spowodował kolizję pod wpływem alkoholu. Miał też zakaz prowadzenia pojazdów [FOTO]

2024-01-29 8:32
Karol Szumny
2024-01-29 8:32

46-letni kierowca Volkswagena stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nadjeżdżający samochód marki Hyundai. Do zdarzenia doszło wczoraj w Pobierowie (gmina Rewal). Sprawca tego zdarzenia był nietrzeźwy, a ponadto miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

ZDJĘCIE 1 z 3

W niedzielę około godziny 15:00 przy ulicy Wojska Polskiego w Pobierowie (gm. Rewal) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, jadąc w kierunku Pobierowa od strony Gostynia, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w nadjeżdżający od strony Pobierowa pojazd marki Hyundai – informuje podkom. Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy KPP w Gryficach.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierujący Volkswagenem ma aktywny czteroletni zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto, po badaniu policyjnym alkomatem okazało się, że 46-latek znajduje się pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał 1,66 promila.

- Kierujący Hyundaiem trafił do szpitala, ale nie odniósł poważnych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierowca Volkswagena został zatrzymany – przekazał mundurowy.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!