Spotkanie autorskie z Krzysztofem Wasilewskim. Kolejne publikacje niebawem?

2021-07-14 22:14
Karol Szumny
2021-07-14 22:14

W maju tego roku prezes stowarzyszenia „Nasze Miejsce” Krzysztof Wasilewski napisał swoją książkę pt. „Rozważania”. Dzisiaj w Pałacu w Trzebiatowie odbyło się spotkanie autorskie z jego udziałem.

ZDJĘCIE 1 z 3

W środę o godzinie 17:00 w Pałacu odbyło się spotkanie autorskie z Krzysztofem Wasilewskim – autorem „Rozważań”. Podczas spotkania autor mówił nie tylko o obecnej książce, lecz także o przyszłych publikacjach, które będą zbiorem opowiadań o jego podróżach. Jak jednak przyznaje – decyzji jeszcze nie podjął.

- Nie wiem jeszcze, o czym będzie kolejna książka. Mam jednak wiele materiałów, zdjęć oraz wspomnień z moich podróży po świecie. Jeżeli rzeczywiście uwierzę w ten pomysł i uznam, że jest to ciekawe, to napiszę właśnie coś takiego ­­­– mówi Krzysztof Wasilewski.

- Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego spotkania. Byli tutaj bardzo mili ludzie, a wśród miłych ludzi człowiek zawsze dobrze się czuje, bez względu na temat spotkania – dodaje.

Komentarze (8)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

AAA

odpowiedz
15.07.2021 10:21

Strach lodówkę otworzyć, nie mówiąc już o FB, żeby coś od gościa, o nim, jego podpowiedzi, pouczenia, moralizowanie, połajanki i przemyślenia nie wyskoczyły od razu na wierzch i nie biły po oczach i uszach. Self marketing biznesu i osoby połączony z celebytowaniem. Owszem, zmobilizował dość liczną grupę ludzi do działania w fajnej i niejednokrotnie potrzebnych sprawach i to mu się bardzo chwali, ale odczuwam po prostu przesyt tego samo promowania przez niego przy tej okazji swojej osoby i swojego biznesu.

Ribciu

15.07.2021 10:21

Drugie AAA czy też drogi...on przynajmniej za wszystko co mówi u robi bierze odpowiedzialność. Nie to co tchórz bojący się wyrazić własne zdanie na forum i pokazać twarz. Krytykują najczęściej ci których w dupę uwiera czyjeś powodzenie, synpatia i popularność. Jeżeli tak ci to przeszkadza wystarczy nie wchodzić na jego profil. Wymeldować się z Trzebiatów on-line a najlepiej zablokować Krzysztofa na FB. Przestanie cię boleć dupa.

Imię

15.07.2021 10:21

Zwyczajnie zazdrościsz. Nie każdy może być sławny i bogaty jak pan Wasilewski. Czas się z tym pogodzić, albo weź się do roboty.

Robert

odpowiedz
15.07.2021 17:34

Ot durny naród znaleźli lidera godnego siebie. Od kiedy zaczynacie modlić się do ławeczki na cześć wodza? Mam pytanie, kto sfinansował zakup tej ławeczki? .

Szkoda

odpowiedz
16.07.2021 17:11

Szkoda, że pan Wasilewski okazał się chamem i gburem. Pozycja jaką przyjął na dwu z trzech zdjęć dobitnie o tym świadczy. Trzeba być nie lada bydlakiem zakochanym w sobie by w obecności kobiet tak się "eksponować"...Jedyny pozytyw to, że miał odzież i jak ten tęczowy zboczeniec po genitaliach się nie klepał.

Mieszkaniec

odpowiedz
15.07.2021 21:05

Burmistrzu pakuj walizy z tymi twoimi przydupasami, czas wstydu oszczędź

Piotr

odpowiedz
15.07.2021 09:17

Ogromnie żałuję, że nie mogłem być na spotkaniu. Książki może Pan pisać po jednej na każdy dzień, a ja z chęcią będę je czytał :-).

Literat

15.07.2021 09:17

A może by tak od razu pomnik postawić i przyznać Literacką Nagrodę Nobla ? Czekam na koncert i taniec w wykonaniu pana Krzysztofa.