Spotkanie autorskie z Joanną Jax [ZAPROSZENIE]

2023-06-13 10:34
Karol Szumny
2023-06-13 10:34

Trzebiatowski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie autorskie z Joanną Jax, które odbędzie się już jutro, 14 czerwca, o godzinie 16:00 w Sali Błękitnej w Pałacu.

Joanna Jax jest polską powieściopisarką. Urodziła się w 1969 roku w Olsztynie. Ukończyła Uniwersytet Warmińsko - Mazurski. W 2018 roku zrezygnowała z pracy etatowej w dużej korporacji finansowej na rzecz pisarstwa. Ponadto zajmuje się również grafiką komputerową i copywritingiem. Jest wolontariuszką „Fundacji dla Rodaka”, która wspiera Polaków mieszkających w Kazachstanie. Oprócz pisania powieści zajmuje się malowaniem na szkle, unikatową techniką warstwową.

Joanna Jax zadebiutowała w 2014 roku zachwycającą powieścią "Dziedzictwo von Becków". Rok później ukazała się "Długa droga do domu", a później "Saga von Becków". Od 2016 roku wydała serią powieści z cyklu "Zemsta i przebaczenie", a następnie Trylogię z serii "Zanim nadejdzie jutro". Jej powieści są fascynującym połączeniem historii, romansu oraz dramatu.

Joanna Jax była finalistką Festiwalu Literatury Kobiecej Pióro i Pazur, na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014 roku. W 2016 roku otrzymała Wawrzyna – prestiżową Literacką Nagrodę Warmii i Mazur. W 2017 roku pod pseudonimem Patrycja May wydała zabawną powieść "Pamiętnik ze starej szafy".

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!