Spektakl Anny Dijuk-Bujok – zaproszenie

2022-07-27 15:14
Karol Szumny
2022-07-27 15:14

W dniach 29-30 lipca o godzinie 18:45 na scenie Teatru Małomiasteczkowego wystąpi Anna Dijuk-Bujok – aktorka, wokalistka, instruktor, reżyser oraz choreograf.

Kolejnym gościem Teatru Małomiasteczkowego w Karnicach będzie Anna Dijuk-Bujok.

Opis artystki:

Anna Dijuk-Bujok to aktorka, wokalistka, instruktor, reżyser oraz choreograf. Ma dyplom aktora dramatu oraz Szkoły Wokalno-Aktorskiej Krakowie. Jest wykładowcą piosenki w Szkole Aktorskiej SPOT w Krakowie i laureatką Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Musicalowej 2018. W tym samym roku otrzymała nagrodę powiatu krakowskiego za znakomite osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury. W 2019 roku otrzymała nagrodę Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej „Osobowość Roku”. Anna Dijuk-Bujok to założycielka grupy teatralnej działającej pod nazwą „Teatr Rozrywki w Krzeszowicach” oraz pomysłodawczyni „Kopalni Talentów” – filii CKIS w Krzeszowicach. Zagrała w wielu filmach fabularnych oraz serialach (m.in. „Bezmiar sprawiedliwości” reż. W. Saniewski, „Skorumpowani” reż. J .Żamojda i „Fala Zbrodni”).

Spektakl będzie oparty na tradycyjnych piosenkach kapel lwowskich. Połączy zabawne scenki i monologi baciarów oraz piękne piosenki znane z komedii romantycznych o Lwowie z okresu międzywojennego.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!