Spędź ferie w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach!

2022-01-27 17:38
Karol Szumny
2022-01-27 17:38

Od poniedziałku rozpoczynają się ferie zimowe. Gminny Klub Kultury zaprasza więc do wspólnego spędzenia czasu. Na dzieci i młodzież czeka wiele atrakcji.

zdjęcie poglądowe // pixabay

Jedną z propozycji jest wzięcie udziału w grze „Kryminauci”.

Gminny Klub Kultury w Karnicach zaprasza zespoły 2-5 osobowe w wieku 14+ do rozwiązania kryminalnej zagadki w ramach gry „Kryminauci”. Jest to pierwsza i jedyna na polskim rynku towarzyska gra kryminalna inspirowana prawdziwymi procedurami i dokumentami wykorzystywanymi podczas śledztwa.

1 lutego natomiast odbędzie się spotkanie z Małgorzatą Dudą – pisarką, autorką książek, wydawcą i przewodnikiem. Celem spotkania jest zapoznanie dzieci i młodzieży z historią i kulturą Pomorza Zachodniego. Początek planowany jest na godzinę 11:00 w Gminnym Klubie Kultury.

Z kolei 2 i 11 lutego będą miały miejsce warsztaty ceramiczne. Poprowadzi je Marcin Adametz. Na pierwszych warsztatach uczestnicy wykonają przedmioty z gliny, a w kolejnym terminie odbędzie się szkliwienie wyrobów. Zgłoszenia przyjmowane są w świetlicy w Cerkwicy, Trzeszynie i Karnicach. Grupa warsztatowa może liczyć maksymalnie 12 osób w wieku od 8 do 14 lat.

Jak wskazują organizatorzy, to nie koniec atrakcji. W drugim tygodniu ferii na uczestników czeka wyjazd do Pleciugi, występ magika oraz spacer przyrodniczy.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Karniczanka

odpowiedz
27.01.2022 17:42

Super! W końcu się coś dzieje.