Sparta zwycięża w Gryficach. Udane zakończenie sezonu przed własną publicznością

2023-06-03 19:03
Adam Litwinowicz

W ostatnim meczu sezonu rozgrywanym przed własną publicznością Sparta Gryfice pewnie pokonała wicelidera rozgrywek — Gryfa Kamień Pomorski 3:1.

ZDJĘCIE 1 z 8

Mecz dla gospodarzy zaczął się niesłychanie udanie. Już w pierwszej minucie meczu bramkę dla gryfickiej Sparty zdobył Gracjan Kuśmierek. Jednak w tej części gry goście zdołali wyrównać. W drugiej połowie Sparta po trafieniach Kuśmierka i Mariusza Gabrysia ostatecznie zwyciężyła 3:1. Aktualnie w tabeli Sparta Gryfice plasuje się na 4 miejscu i do trzeciej Regi Trzebiatów traci cztery punkty. Ostatni mecz podopieczni Marcina Kańczuckiego rozegrają za tydzień w Świnoujściu z tamtejszym Prawobrzeżem.