Sparta zmierzy się z liderem. Początek rundy rewanżowej w „okręgówce”
Przed nami kolejny weekend pełen futbolowych emocji. Wybrzeże Rewalskie Rewal, w roli gospodarza, powalczy o bezcenne punkty w kontekście walki o utrzymanie statusu trzecioligowca. Trudny sprawdzian czeka czwartoligową Spartę Gryfice, która na wyjeździe zagra z liderem tabeli, Mirandem Szczecin. Pierwszą kolejkę rundy rewanżowej rozegrają zespoły występujące w Klasie Okręgowej.
Betclic 3. liga grupa 2.: rewalskie Wybrzeże, po porażce przed tygodniem z Cartusią Kartuzy, po raz drugi w rundzie rewanżowej powalczy o ligowe punkty na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Pobierowie. Rywalem zespołu znad morza będzie drużyna Lipna Stęszew, zajmująca dziesiątą lokatę w tabeli. Najbliższy rywal Wybrzeża w ostatnim meczu przegrał u siebie z Błękitnymi Stargard 1:2. Zespół z Rewala zajmuje obecnie ostatnie, 18. miejsce, i desperacko potrzebuje punktów w walce o utrzymanie. Bezpośrednie starcie tych drużyn w rundzie jesiennej zakończyło się wynikiem 2:0 na korzyść ekipy ze Stęszewa.
Wybrzeże Rewalskie Rewal – Lipno Stęszew Pobierowo, ul. Moniuszki 4, 14 marca (sobota) 13:00
Keeza IV liga: po udanym początku rundy wiosennej i wygranej na trudnym terenie w Koszalinie, piłkarzy Sparty czeka kolejny ciężki pojedynek. Gryficzanie zmierzą się na wyjeździe z obecnym liderem rozgrywek, Mirandem Szczecin, który umocnił swoją pozycję po pierwszej wiosennej kolejce dzięki zwycięstwu 2:1 w spotkaniu z Chemikiem Police. Drużyna ze Szczecina ma jasny cel na trwający sezon – historyczny awans do 3. ligi. Sparta powalczy o zmniejszenie dystansu punktowego do najbliższego rywala i zachowanie niewielkiej straty do drugiego miejsca, które premiowane jest udziałem w barażach.
Mirand Szczecin – Sparta Gryfice Szczecin, ul. Pomarańczowa 31, 14 marca (sobota) 19:30
Keeza Klasa Okręgowa grupa 1.: w weekend rundę rewanżową rozpoczną zespoły występujące w „okręgówce”. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Płotach, gdzie zagrają ze sobą drużyny, które zgromadziły dotychczas po 30 punktów – Polonia i Prawobrzeże Świnoujście. O siedem „oczek” mniej mają w dorobku, sąsiadujące w tabeli, zespoły Regi Trzebiatów i Korony Stuchowo, które zmierzą się na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie. Zajmujący 12. miejsce z dziewięcioma punktami na koncie Bizon Cerkwica pojedzie do Reska na mecz z Mewą, która do tej pory zdobyła tylko jeden punkt.
Mewa Resko – Bizon Cerkwica Resko, ul. Wolności 4b, 14 marca (sobota) 14:30
Rega Trzebiatów – Korona Stuchowo Trzebiatów, ul. Sportowa 19, 14 marca (sobota) 15:00
Polonia Płoty – Prawobrzeże Świnoujście Płoty, ul. Koszalińska 1, 14 marca (sobota) 16:30
Komentarze (0)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!