Sparta i Rega zwycięskie. Wybrzeże i Polonia pokonane

2022-10-22 17:53
Adam Litwinowicz
2022-10-22 17:53

Piłkarska sobota za nami. Tego dnia swoje mecze rozegrały drużyny z terenu powiatu gryfickiego.

ZDJĘCIE 1 z 13

W ramach rozgrywek IV ligi Wybrzeże Rewalskie Rewal grało na wyjeździe z drużyną Białych Sądów. W tym meczu lepsi okazali się gospodarze, pokonując podopiecznych Krzysztofa Sobieszczuka 3:2.


W ramach ligi okręgowej w Trzebiatowie miejscowa Rega mierzyła się z Jantarem Dziwnów. Zwycięska passa drużyny trwa, a w sobotnim meczu po trafieniach Damiana Jaśnikowskiego, Oskara Marcinkowskiego i Mateusza Czapłygina, podopieczni Macieja Kiszkiela wygrali 3:0.

Sparta Gryfice, grając w Kołobrzegu z rezerwami Kotwicy, pokonała gospodarzy 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Oskar Michalonek (2) i Grzegorz Balkowski.

Polonia Płoty w sobotę zagrała z Orłem Łożnica. Pomimo prowadzenia ostatecznie piłkarze z Płotów musieli uznać wyższość gości, przegrywając z nimi 1:2. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Adam Cymkiej.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

jarek

odpowiedz
23.10.2022 20:02

W ramach rozgrywek IV ligi Wybrzeże Rewalskie Rewal W ramach ligi okręgowej w Trzebiatowie miejscowa Rega Sparta Gryfice, grając w Kołobrzegu z Polonia Płoty w sobotę zagrała z LITWINOWCZ uzupelnij informacje, na pewno sie tylko mistejknales, a nie celowo OLALES czytelnikow, nie informujac, na jakim poziomie rozgrywkowym wyestepuje sparta i polonia

Bogdan

odpowiedz
23.10.2022 20:26

Może oprócz wyników poinformowali by jeszcze czytelników kto na którym miejscu jest w tabeli