Sparta Gryfice ogłosiła nowego trenera

2023-06-14 18:16
Karol Szumny
2023-06-14 18:16

Sparta Gryfice ogłosiła nowego trenera. Zostanie nim Paweł Rytwiński, były asystent Marcina Kańczuckiego, a ostatnio trener Korony Stuchowo.

W miniony weekend Marcin Kańczucki poinformował, że rezygnuje z roli trenera Sparty Gryfice. Funkcję tę pełnił przez 3,5 roku.

W środowe popołudnie klub ogłosił nowego trenera. Został nim Paweł Rytwiński, były asystent Marcina Kańczuckiego, a ostatnio trener Korony Stuchowo.

Kibice pozytywnie odebrali decyzję zarządu. Pod facebookowym postem posypały się liczne gratulacje. „Pięknie. Godny następca. Trzymam kciuki za sukces” – napisał pan Tomasz, „Kolejny wychowanek Sparty, który na 100 procent da progres gry i formy czarno-niebieskich. Sensowna decyzja Zarządu MKS Sparta Gryfice” – skomentował pan Dionizy.

W zakończonym w ubiegły weekend sezonie Sparta Gryfice zajęła 4. miejsce i zgromadziła 65 punktów. Z kolei prowadzona przez Pawła Rytwińskiego Korona Stuchowo zajęła w A Klasie 4. miejsce. Kolejne mecze ligowe już w sierpniu.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

FanSparty

odpowiedz
16.06.2023 21:50

Czy dobry wybór to się okaże, brak doświadczenia jako I trener w decydujących meczach może być kluczowe momenty. To że miejscowy to nie znaczy że dobry, jak w Sparcie za moment nie będzie nikogo z Gryfic. Sama armia zaciężna. Brak awansu=Odejście sponsora=Brak kasy=Brak zawodników=Brak wychowanków=walka o utrzymanie w klasie okręgowej. Taki będzie finał całej imprezy pod dumnym projektem IV liga.

Franek

odpowiedz
15.06.2023 21:41

To teraz zamiast awansowaćdo czwartej ligi do spadną do klasy niżej