Sparta Gryfice – Gryf Kamień Pomorski. Przed nami mecz na rzecz Dimy! [ZAPROSZENIE]

2024-04-04 13:52
Redakcja
2024-04-04 13:52

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. W sobotę, 6 kwietnia br., o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Gryficach odbędzie się mecz o Mistrzostwo Klasy Okręgowej pomiędzy Spartą Gryfice a Gryfem Kamień Pomorski, podczas którego będzie prowadzona zbiórka na rzecz naszego zawodnika oraz wspaniałego i wrażliwego ucznia, oddanego kolegi i przyjaciela.

Dima jest w trakcie intensywnego i wyczerpującego leczenia, cały czas potrzebuje naszej obecności i duchowego wsparcia. Mecz Sparta Gryfice – Gryf Kamień Pomorski będzie kolejną okazją, aby stanąć razem i wesprzeć Dimę, jego rodzinę oraz najbliższych. Wierzymy, że każdy gest dobroci przyczyni się do złagodzenia ciężaru, jaki spoczywa na ramionach rodziny. Żaden wkład nie jest zbyt mały, a każda pomoc jest nieoceniona.

Niech to będzie nie tylko pełna emocji sportowa rywalizacja, ale także wyraz naszej solidarności i wspólnej troski. Nasz apel kierujemy nie tylko do członków społeczności „Chrobrego” – w tej sytuacji, w walce o los drugiego człowieka, wszyscy jesteśmy jedną rodziną, łączy nas wrażliwość i gotowość do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym!

Do zobaczenia!

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!