Sparta gra o awans

2024-06-01 9:18
Karol Szumny
2024-06-01 9:18

Już jutro o 17:00 Sparta Gryfice podejmie Vinetę II Wolin. Wystarczy zwycięstwo, by gospodarze cieszyli się z awansu do IV Ligi.

archiwum

W najbliższą niedzielę (2 czerwca) Sparta Gryfice rozegra swoje kolejne spotkanie. Rywalem podopiecznych trenera Pawła Rytwińskiego w 29. kolejce Klasy Okręgowej będzie 4. drużyna w tabeli – Vineta II Wolin.

Mecz ten będzie miał szczególny charakter, ponieważ wystarczy zwycięstwo, by gospodarze cieszyli się z awansu do IV Ligi. Pierwszy gwizdek arbitra  o godzinie 17:00.

„Niedziela, 2 czerwca, może być niezwykle radosnym dniem dla drużyny, kibiców oraz sympatyków Naszego Klubu. Piłkarze prowadzeni przez trenera Rytwińskiego, na wiosnę radzą sobie świetnie, a potwierdzeniem tej nieprzeciętnej dyspozycji są triumfy w kolejnych tygodniach. Spartanie w drugiej części sezonu nie dali sobie urwać do tej pory choćby punktu. Na wiosnę zdobyli do tej pory 60 bramek, tracąc zaledwie cztery gole. W przypadku zwycięstwa będą mogli rozpocząć świętowanie z okazji awansu na szczebel IV ligi. Drodzy kibice, sympatycy Naszego zespołu, nie może was zabraknąć w niedziele na stadionie, nie możecie tego przegapić” – zachęca Sparta.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!