Skorzystaj z darmowej pożyczki

2022-03-30 10:29
Redakcja
2022-03-30 10:29

Czy darmowa pożyczka jest realna? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Reklamy firm pożyczkowych kuszą nas promocją, jaką jest darmowa pożyczka. Czy to jest prawda? Czy może jest to jedynie chwyt marketingowy? Za chwilę przyjrzymy się temu tematowi nieco bliżej.

Promocja w niektórych firmach pożyczkowych

Zdajemy sobie świetnie sprawę z tego, że żyjemy w niepewnych czasach. Nic już chyba nas nie zaskoczy. Niestety w okresie, w którym ceny cały czas są zwiększane, trudno jest nam związać koniec z końcem. Czasami potrzebujemy małej pomocy finansowej. Mowa o pożyczce.

Gdy poszukujemy dla siebie pożyczki odpowiedniej, to na pewno spotkaliśmy się z reklamami promocji darmowej całkowicie pożyczki. Pożyczając na trzydzieści dni 3000 złotych, oddajemy pożyczkę dokładnie w takiej samej kwocie. Nie ma tutaj naliczanych żadnych odsetek, czy też prowizji. Jak widać na załączonym obrazku, jest to możliwe.

Od razu zaznaczmy, że nie jest to oferta, która znajduje się w każdej firmie. Od razu zaznaczmy, że darmowa pożyczka obowiązuje jedynie, gdy z daną firmą pożyczkową współpracujemy po raz pierwszy. Możemy taką pożyczkę potraktować niczym zachętę do dalszej współpracy. Gdy ktoś nam daje coś darmowego, to naprawdę jest to dla nas korzystne i doceniamy tego rodzaju gest.

Porównaj oferty

Firm, które oferują pożyczki, jest naprawdę sporo. Na rynku wręcz prześcigają się nowościami w swoich ofertach oraz promocjami, które przypadłyby klientom. Na pewno pożyczki zero procent do takowych należy.

Co możemy zrobić, aby wybrać możliwie najlepszą pożyczkę? Pomocne okaże się porównanie pożyczek 0%. Jak zauważymy z pewnością w tym rankingu, mamy spory wybór firm, które taką możliwość nam dają.

Musimy jednak uważać na kilka chwytów marketingowych. Jednym z przykładów jest znalezienie firmy z ofertą pierwszej pożyczki 0% i pożyczenie 5000 złotych. Po czym okazuje się, że zostały nam doliczone odsetki, ponieważ nie doczytaliśmy, że darmowa pożyczka dotyczy jedynie kwot, które nie przekraczają 3000 złotych. Uniknęlibyśmy takiej sytuacji, gdybyśmy dokładnie wczytali się w zapisy w umowie.

Należy to robić, ponieważ czasem najważniejsze informacje są pisane malutkimi literami. Wiadomo, że jest to celowy zabieg, ale podpisując coś, zgadzamy się i akceptujemy wszystko, co otrzymujemy na papierze.

Darmowa pożyczka jest dla nas szansą, aby pożyczyć pieniądze w identycznej kwocie. Gdybyśmy chcieli pożyczyć kolejny raz pieniądze od danej firmy, to niestety będzie już naliczona opłata w postaci prowizji i odsetek. Pożyczkodawca nie może nam oferować cały czas darmowych pożyczek, ponieważ nic by na tym nie zarobił. Wydaje się to oczywiste.

Możemy jednak w razie potrzeby korzystać z darmowych pożyczek innych firm. Od razu pragniemy zaznaczyć, że jest tego troszkę, a więc mamy szerokie pole do popisu. Darmowe pożyczki są dla nas realną szansą. Niestety niektórzy wciąż uważają, że jest to chwyt marketingowy, na którym możemy jedynie stracić. Jest to totalna plotka, której nie warto wierzyć.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Hanka

odpowiedz
30.03.2022 23:26

Niestety każdą pożyczkę trzeba spłacić. Ja się tak nabrałam kiedyś i do dziś spłacam swoje długi. Na szczęście windykuje mnie kruk, więc spłacam wg ustaleń, ale już wolałabym mieć to z głpwy...

Emdriu

odpowiedz
03.04.2022 09:10

Za darmo to i w zadek nie chcą kopnąć trzeba zasłużyć