Sędziowie piłkarscy poszukiwani!

2020-12-16 6:00
Sylwester Wasiak
2020-12-16 6:00

Zarząd Kolegium Sędziów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej prowadzi nabór na arbitrów piłki nożnej. Nie obowiązują żadne limity wiekowe dla kandydatów.

Zapisy potrwają do końca grudnia 2020 roku. Rozpoczęcie kursu planowane jest na początek stycznia 2021. Forma zajęć (zdalna / stacjonarna / hybrydowa) zostanie ogłoszona po zakończeniu naboru w zależności od uwarunkowań epidemiologicznych. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wypełnienie ankiety do dnia 31.12.2020. Ankieta dostępna jest w formie elektronicznej, wymaga tylko wypełnienia danych poprzez przeglądarkę internetową lub w formie papierowej. W tym przypadku należy ankietę wydrukować, a po jej czytelnym wypełnieniu, wysłać skan na adres: nabor@sedzia.net
Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 150 zł. W cenie kursu kandydat otrzyma najnowsze Przepisy Gry w Piłkę Nożną, podstawowe wyposażenie sędziego (kartki oraz gwizdek) oraz licencję sędziowską, dzięki której po zaliczeniu egzaminów kandydat będzie mógł prowadzić zawody od rundy wiosennej sezonu 2020/21.
Ankieta zgłoszeniowa dostępna jest TUTAJ

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!