Samochodem już tutaj nie wjedziesz. Szkoła postawiła szlaban

2023-05-31 10:11
Karol Szumny
2023-05-31 10:11

Nie będzie możliwe już swobodne wjeżdżanie na plac przed Szkołą Podstawową nr w Trzebiatowie. Przy bramie wjazdowej powstał szlaban. - Wszystko ze względu na bezpieczeństwo dzieci – wyjaśnia dyrektor szkoły Dorota Konopko.

Przy Szkole Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie został postawiony szlaban. Wjazd na plac jest możliwy tylko dla pracowników. Wszystko ze względu na bezpieczeństwo dzieci, które wychodzą na boisko lub przychodzą do szkoły. Szlaban uniemożliwi wjazd osobom trzecim.

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Mama

odpowiedz
31.05.2023 10:55

Pracownik też człowiek, może zagrozić dzieciom. W żadnej szkole nr1 nie ma normalnego boiska tylko parkingi. Brawo dyrekcja.

Komentator

odpowiedz
31.05.2023 10:41

Dzień dobry rozumiem ,że to dla bezpieczeństwa żeby rodzice sobie nie wjeżdżali na teren szkoły . Jestem rodzicem dziecka które uczęszcza do tej szkoły idąc do szkoły z dzieckiem widzę jak rodzice również stają przed spowalniaczami na ulicy wypuszczają dzieci z aut zatrzymując się na ulicy dzieci nie patrzą jak wychodzą z samochodu rodzice również nie zachowują się bezpiecznie co z tym można zrobić? Dodatkowo co z wyjściem ze szkoły na stadion ? Po 16 bramki zamknięte dzieci i dorośli przeskakują przez płot przy szkole chcąc dostać się na boisko .... Wczesniej brama od szkoły była otwarta a teraz? To nie poprawia w 100%bezpieczenstwa widząc jak dziecko przeskakuje przez wysoki płot może ktoś " mądry " tym się zajmie ... Pozdrawiam

Mama

odpowiedz
31.05.2023 10:57

Już w żadnej szkole nr 1 nie ma normalnego boiska dla dzieci, tylko parkingi. Brawo dyrekcja tylko o sobie myślą.