Samochód w rowie [ZDJĘCIA]

2021-11-29 23:06
Tomasz Krupecki
2021-11-29 23:06

O tym, jak bardzo ślisko jest dziś w nocy na drogach, przekonała się mieszkanka powiatu gryfickiego, która wpadła w poślizg i wjechała do rowu. Na szczęście o własnych siłach wyszła z pojazdu. 

ZDJĘCIE 1 z 6

Kilkanaście minut po godzinie 22.00 służby otrzymały zgłoszenie o rozbitym samochodzie na poboczu drogi. Auto znajdowało się w rowie przy drodze wojewódzkiej Płoty - Golczewo, w okolicach miejscowości Mechowo (gm. Płoty). 

Strażacy po przyjeździe na miejsce zastali rozbity samochód przechylony na bok. Po sprawdzeniu okazało się, że w środku nie ma nikogo. Jak ustalono, pojazd prowadziła mieszkanka powiatu gryfickiego, która straciła panowanie nad autem i wpadła do rowu. Udało jej się wysiąść z pojazdu o własnych siłach, bez obrażeń ciała. Świadkowie zdarzenia podwieźli kobietę do domu. Po auto laweta przyjedzie jutro. 

Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed oblodzeniem na terenie całego województwa. Najgorsza sytuacja ma być w nocy od godziny 19.00 do godziny 9.00 następnego dnia.

Czytaj: Trudne warunki na drogach. Ostrzeżenie przed oblodzeniem

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!