Rząd zaostrza restrykcje. Wraca najgorsze

2021-03-17 15:20
Karol Szumny
2021-03-17 15:20

Dzisiaj o godzinie 15:00 odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Zgodnie z przypuszczeniami mediów rząd zaostrza restrykcje na najbliższe trzy tygodnie.

Na początku konferencji minister zdrowia przeanalizował liczbę zakażeń oraz zajętych łóżek „covidowych”. „Dynamika zakażeń zdecydowanie przyspiesza. Tempo nie maleje, ale przyrasta. Czas na zdecydowane kroki” – stwierdził minister.

- Decyzje, które państwu zakomunikujemy, nie będą już miały charakteru regionalnego, ale ogólnokrajowy - powiedział Niedzielski.

Rząd ponownie zamyka hotele, kina, teatry, muzea, galerie sztuki, wszelkie obiekty sportowe. Nie pójdziemy także na basen.

Na najbliższe trzy tygodnie zostaje wprowadzona także nauka całkowicie zdalna, również dla klas I-III szkoły podstawowej.

W pełni nie będą działać też galerie handlowe.

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Ahmm

odpowiedz
18.03.2021 12:29

Ludzie ? Kiedy przeżycie na oczy i zobaczycie że na Covid szczepionka została wyprodukowana w parę miesięcy, na raka jakoś nikt nie potrafi wynaleźć lekarstwa a ludzie chorują od dziesiątek lat więc jeśli chcecie to słuchajcie mediów i wierzcie w tą całą bujde. Będą cały czas dokładać obostrzeń i za miesiąc dwa może trzy będziecie klaskać że możecie wyjąć z domu... Miłego dnia

Klient

odpowiedz
17.03.2021 22:28

W trzebiatowskiej Mrówce nikt z obsługi masek nie nosi oprócz kasjerek i te na brodzie, mówi się, że to takie ciche przyzwolenie a co to jest ciche przyzwolenie ? Ja się ku ...wa pytam co to jest?

Uij

odpowiedz
17.03.2021 19:04

A zasrańcy z PO mówili: otwórzcie całą gospodarkę, całą..... No to macie efekt otwarcia tylko jej części. Dobrze że Polacy odsunęli tych obywateli od władzy. Choć powinni zesłać ich na sybir.

Emeryt

17.03.2021 19:04

Zamknąć kościoły, a otworzyć gospodarkę - będzie na pewno mniej chorych. Trzeba zamykać rzeczy zbędne!