Rząd wydłuża termin lockdownu dla gastronomii. Do odwołania!

2020-11-03 12:55
SuperPortal24
2020-11-03 12:55

Nie czasowo jak pierwotnie zakładano, a póki co do odwołania restauracje, kawiarnie, bary i pizzerie będą mogły wydawać klientom posiłki na wynos lub dostarczać je do domów czy firm. Tak wynika z opublikowanej w Dzienniku Ustaw noweli rozporządzenia ws. ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Restauracje, kawiarnie, fast foody, bary mleczne, bary szybkiej obsługi, lodziarni czy pizzerie. Wszystkie te miejsca mogą obecnie serwować tylko dania na wynos. Do kiedy? Do odwołania – tak wynika z rozporządzenia opublikowanego w poniedziałkowy wieczór w Dzienniku Ustaw.

Rząd wydłużył obostrzenia i na razie nie wiadomo, do kiedy będą one obowiązywać.

Restrykcje dotyczące ograniczenia w działaniu gastronomii rząd ogłosił 23 października. Premier Mateusz Morawiecki poinformował wtedy, że od soboty 24 października przez dwa tygodnie lokale gastronomiczne nie będą mogły działać stacjonarnie.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

pierogi z FAŁSZEM

odpowiedz
05.11.2020 12:57

zachęcam was do korzystania z TRZEBIATOWSKICH PIEROGARNI a nie z gryfic z wiadomej jakiej pierogarni z kinem i kręglami!! właściciel owej knajpy żyje jak pączek w maśle, właściciel hoteli i ośrodków . więc jak ktos w takich czasach zachęca aby brać od bogatego TO JEST ...., a podrzędnym małym lokalom to co??? pierogi i tak są robione w POGORZELICY A W GRYFICACH ONI TYLKO JE PODGRZEWAJĄ (WIĘKSZOŚĆ "GOTOWCÓW" TRAFIA Z POGORZELICY NAWET ZUP W GRYFICACH NIE ROBIĄ !!! A OWY WŁAŚCICIEL DALEJ BĘDZIE NAWOŁYWAŁ "NIE ODMAWIAJCIE REZERWACJI TYLKĄ JĄ PRZENIEŚCIE NA INNY TERMIN WSPOMAGAJCIE KRAJOWE HOTELARSTWO" A CZY ON SAM JAK POJECHAŁ NA URLOP TO GDZIE ???? GDZIEŚ W PL ? DAŁ ZAROBIĆ W TRUDNYCH CZASACH INNYM MAŁYM HOTELIKOM ITP? NIE POLECIAŁ GDZIE CHCIAŁ !! TAK WSPOMAGA BRANŻĘ HOTELARSKĄ A OD STONKI WYMAGA PRZEŁÓŻENIA TERMINU ZAKWATEROWANIA

GRAFF

odpowiedz
06.11.2020 04:59

PROSZĘ PODAĆ CHODŹBY JEDNĄ RESTURACJĘ GDZIE BYŁ COVIT 19 BO JA NIC O TYM NIE WIEM 😨😨😨😨😨