Ruszyła Szlachetna Paczka. Na pomoc czekają rodziny z powiatu gryfickiego

2020-11-16 17:20
Katarzyna Adamiak
2020-11-16 17:20

W minioną sobotę, 14 listopada wystartowała dwudziesta edycja Szlachetnej Paczki. W powiecie gryfickim wolontariusze wciąż spisują historie potrzebujących, które wkrótce pojawią się na stronie „Paczki”.

Szlachetna Paczka łączy Polaków wokół idei mądrego pomagania już od 20 lat. Tegoroczna akcja ruszyła w sobotę 14 listopada. „Paczka” swój wielki finał będzie miała 12 i 13 grudnia. W tym roku, po raz kolejny, pomoc dotrze także do najbardziej potrzebujących rodzin z powiatu gryfickiego. Już za kilka dni w specjalnej bazie, można będzie poznać historię rodzin, z naszego regionu, włączonych do tegorocznej edycji programu.

- W tym momencie nasi wolontariusze wciąż spisują historie rodzin, które można będzie wkrótce znaleźć w Bazie Rodzin Paczki, a także na naszym Facebooku Szlachetna Paczka Gryfice. Od tego też momentu potencjalni darczyńcy będą mogli wybierać potrzebujące rodziny i podzielić się z nimi odrobiną szczęściamówi Tomasz Aniuksztys lider rejonu Gryfice.

Aby zostać darczyńcą i przygotować paczkę, wystarczy wybrać rodzinę i wspólnie ze znajomymi czy przyjaciółmi spełnić nie tylko konkretne potrzeby, ale i marzenia osób potrzebujących, o które często wstydzą się prosić. W tym trudnym roku Szlachetna Paczka jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!