Rozgrywki piłkarskie zawieszone!

2021-03-18 15:23
Sylwester Wasiak
2021-03-18 15:23

Lockdown także w rozgrywkach piłkarskich. Nie odbędą się zaplanowane mecze od IV ligi do B klasy!

Dziś Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej poinformował, że zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia od 20 marca 2021 roku na terenie całego kraju wprowadzone zostaną obostrzenia, polegające m. in. na zamknięciu obiektów sportowych, które obejmą również rozgrywki amatorskie. Tym samym do dnia 9 kwietnia 2021 roku wszystkie rozgrywki seniorskie od IV ligi do klasy B na terenie województwa Zachodniopomorskiego zostają zawieszone.
Restrykcje te nie dotyczą rozgrywek młodzieżowych drużyn zrzeszonych w strukturach ZZPN od kategorii A1 do G2. Rozgrywki te będą się odbywały zgodnie z zaplanowanymi terminarzami rundy wiosennej.
Obecnie Wydział Gier i Ewidencji ZZPN prowadzi konsultacje z klubami IV ligi na temat statusu ich piłkarzy i możliwości dalszego prowadzenia rozgrywek w tej klasie rozgrywkowej mimo wprowadzonych obostrzeń. O wyniku tych konsultacji oraz podjętej decyzji wydany ma zostać wkrótce komunikat.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

ja sam

odpowiedz
18.03.2021 18:58

Parodii ciąg dalszy... Idźcie się szczepić-kolegi kuzynka (30l) po szczepieniu schudła 8 kg oraz ma sparaliżowaną część twarzy...Na pewno przypadek...Aha-musiała się zaszczepić,ponieważ robi w budżetówce...znaczy nie musiała,ale wtedy dyscyplinarka...Taki wybór...