Rewalandia — ogólnopolski turniej młodzieżowej piłki nożnej już od najbliższego piątku

2022-12-05 11:10
Adam Litwinowicz
2022-12-05 11:10

Przed nami XXI Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Rewalandia 2022 im. Stanisława Mamińskiego. Do rywalizacji w kategorii U-10, która rozpocznie się w piątek 9 grudnia o godzinie 14:45 w hali sportowo-widowiskowej w Rewalu przystąpi 16 akademii piłkarskich z całej Polski m.in. Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin, Warta Poznań oraz wiele innych prezentujących wysoki poziom drużyn piłkarskich.

 

archiwum

Wszystkie mecze rozegrane zostaną na sztucznej trawie, która została specjalnie przygotowana na potrzeby XXI edycji turnieju. Zestawienie tak dobrych zespołów oraz rywalizacja na sztucznej trawie pod dachem z całą pewnością zapewni mnóstwo sportowych emocji i radości dla młodych zawodników. Rywalizacja wśród Orlika Młodszego będzie trwała od piątku 9 grudnia do niedzieli 11 grudnia w hali sportowo-widowiskowej w Rewalu przy ul. Szkolnej 1.

Sponsorem tegorocznej Rewalandii jest firma Gaz System (www.gaz-system.pl), która zrealizowała jedno z najważniejszych przedsięwzięć infrastrukturalnych w kraju, gazociąg Baltic Pipe (https://www.baltic-pipe.eu/pl/)


 

 Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!