Renata Teresa Korek opowiada o Pałacu nad Młynówką [Reportaż] cz.2

2021-02-19 8:04
Adam Litwinowicz
2021-02-19 8:04

O Pałacu nad Młynówką, o działalności Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury. O planach i perspektywach — rozmawiamy z dyrektorem TOK Renatą Teresą Korek. Zapraszamy na drugą część reportażu.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

19.02.2021 11:51

Można w koło opowiadać te samy dyrdymały i brać za to jeszcze kasę.Właśnie radni powiatowi , z panią Korek na czele zrezygnowali z kasy na halę sportową dla Trzebiatowa , tak powiedział były starosta Sać .Nie ma Republik Radzieckich .szanowna Pani K.,To są byłe Republiki Radzieckie , warto o tym wiedzieć

ALIBABA

odpowiedz
21.02.2021 09:42

Pałac stał i stać będzie . Szkoda ,że tak mało interesujących imprez w jego murach . Wszystko po najmniejszej linii oporu . Gadżety muzealne i to wszystko . Co wiemy o ludziach którzy się nimi posługiwały ? Gdzie jest biografia ludzi , którzy tworzyli powojenne życie Trzebiatowa ? Były poszczególne publikacje prasowe , jednak powinno powstać opracowanie w formie pozwalającej w każdej chwili sięgnąć do niego w razie potrzeby , przez każdego z mieszkańców naszego grodu .Tu jest rola DK. Śpieszmy się , bo koronawirus i czs wykańcza ostatnich świadków historii . Burmistrzu , w tym powinna być i Twoja zasługa , dość lenistwa.

Ruda Zosia

21.02.2021 09:42

Zwłaszcza historia powojenna Trzebiatowa powinna być opracowana . Burmistrzowie , naczelnicy i sekretarze, tej robotniczej nie mogą ulec zapomnieniu .Kto dziś pamięta ułanów , którzy wyzwalali te ziemie ? Tylko nieliczni i to w dzień zaślubin . Pana ś.p. Antochowa ktoś pamięta ?