Remont remizy w Mrzeżynie zakończony, ale bez oficjalnego otwarcia

2020-05-07 13:10
Adam Litwinowicz
2020-05-07 13:10

Miał być festyn i huczne otwarcie wyremontowanej remizy w Mrzeżynie. Przez koronawirusa wszystko uległo zmianie. Strażacy jednak nie załamują rąk.

ZDJĘCIE 1 z 3

- Właśnie w tym czasie, czyli na początku maja, z okazji święta strażaków (wspomnienie świętego Floriana) mieliśmy zorganizować wielką zabawę z okazji zakończenia remontu i otwarcia remizy w Mrzeżynie – podkreśla Adam Dąbrowski z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzeżynie. - Przez pandemię koronawirusa musieliśmy wszystko odwołać. Jednak wiemy, że jak to wszystko się skończy, zorganizujemy wielkie święto i ufam, że będzie to niedługo – dodaje.

Projekt przebudowy remizy obejmował wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej: wydzielenie na parterze garażu 2-stanowiskowego (garaż na lekki samochód ratowniczy i łódkę hybrydową), zaplecza sanitarnego (tj. szatni, umywalni, miejsca do czyszczenia obuwia), warsztatu, magazynu oraz pomieszczenia gospodarczego, wydzielenie na piętrze sali wielofunkcyjnej (sala szkoleniowa, jadalnia, świetlica), pomieszczenia socjalnego, biura, WC ogólnodostępnego, 3 pokoi wypoczynku z łazienkami oraz termomodernizację budynku - ocieplenie ścian zewnętrznych budynku. Koszt inwestycji wyniósł - 477 560,00 zł.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!