Remis Regi, Polonii i Sparty. Porażka Wybrzeża. Piłkarski weekend za nami

2023-05-21 17:44
Adam Litwinowicz
2023-05-21 17:44

W miniony weekend drużyny z powiatu gryfickiego rozegrały swoje mecze w ramach IV i okręgowej ligi. Swoje mecze zremisowały Rega, Polonia i Sparta, natomiast Wybrzeże przegrało w Koszalinie. Prezentowane fotografie są z meczu Regi Trzebiatów z Orłem Łożnica.

ZDJĘCIE 1 z 15

Miniony weekend nie był do końca udany dla naszych drużyn. Grające w IV lidze Wybrzeże odnotowało wysoką porażkę. Podopieczni Krzysztofa Sobieszczuka ulegli grając w Koszalinie z tamtejszą Gwardią 0:6. Po rozegraniu 29 spotkań drużyna z Rewala plasuje się na 6. pozycji w tabeli.


W lidze okręgowej Sparta Gryfice zremisowała w Sławoborzu z tamtejszym Pomorzaninem 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Gracjan Kuśmierek. Aktualnie Sparta plasuje się na 4. miejscu w tabeli z dorobkiem 56 punktów. Polonia Płoty grając przed własną publicznością z Akademią Piłkarską Kotwicy Kołobrzeg, po trafieniu Adama Cymkieja zremisowała 1:1. Polonia po rozegraniu 27 spotkań plasuje się na 14. miejscu w tabeli. Rega, grając w Trzebiatowie, zremisowała 3:3 z Orłem Łożnica. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Kamil Kordowski oraz Damian Jaśnikowski (+bramka samobójcza). Rega z 62 punktami plasuje się na 3. miejscu w tabeli. 

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Olo

odpowiedz
23.05.2023 12:57

Ina Goleniów awans, Gryf baraże Rega i Sparta nadal w poczekalni,Polonia baraże lub przy stoliku utrzymanie.