Relacje międzypokoleniowe w świecie płynnej nowoczesności. Zaproszenie na seminarium

2024-03-18 7:27
Karol Szumny
2024-03-18 7:27

Już jutro w siedzibie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu - Akademii Nauk Stosowanych, Wydz. w Gryficach odbędzie się seminarium pn. „Relacje międzypokoleniowe w świecie płynnej nowoczesności”.

19 marca 2024 (wtorek), godz. 12.00-14.30 w siedzibie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu - Akademii Nauk Stosowanych, Wydz. w Gryficach odbędzie się seminarium pn. „Relacje międzypokoleniowe w świecie płynnej nowoczesności”.

- Podczas wystąpień i dyskusji będziemy rozmawiać o tym, jak funkcjonować we współczesnym nowoczesnym świecie, korzystając z potencjału i możliwości różnych pokoleń. Tematy poruszane podczas wystąpień i towarzyszącej im dyskusji mogą stać się inspiracją do tworzenia dobrych relacji zarówno w sferze osobistej (rodzina, sąsiedzi, itp.), jak i sferze publicznej – zapowiada dr prof. ZPSB Grażyna Maniak, Dziekan Wydziału w Gryficach.

Seminarium ma charakter otwarty. Udział wziąć mogą wszyscy zainteresowani problematyką, szczególnie osoby 60+, które często czują co najmniej niepewność, jeśli nie zagubienie wobec zmienności otoczenia. Seminarium ma nam wszystkim pomóc w zrozumieniu i oswojeniu tych zmian.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!