Rega Trzebiatów wspiera Ukrainę. „Będziemy to robić podczas każdego meczu”

2022-04-01 20:39
Karol Szumny
2022-04-01 20:39

W trakcie ostatniego meczu Regi Trzebiatów była możliwość wsparcia Ukrainy. Do pojemnika można było wrzucać dary, które zostały przekazane na front. Jak informuje Maciej Kiszkiel – trener Regi Trzebiatów – podczas niedzielnego spotkania również będzie taka możliwość, a wsparcie klubu będzie trwało tak długo, jak będzie to potrzebne.

Ostatni mecz Regi Trzebiatów na własnym stadionie miał miejsce 20 marca. Gospodarze pokonali wówczas Iskrę Golczewo 2:0. W czasie spotkania można było wesprzeć Ukrainę. Zbieranymi darami były głównie leki, bandaże oraz inne artykuły potrzebne na froncie. To jednak nie koniec wsparcia klubu.

- Ostatnim razem udało nam się zebrać trochę darów, więc postanowiliśmy, że będziemy tę akcję kontynuować. Wojna wciąż trwa. Po konsultacjach z prezesem klubu, postanowiliśmy, że skoro na nasze mecze nie ma biletów, to co mecz będziemy organizować takiego typu zbiórki mówi w rozmowie z naszą redakcją Maciej Kiszkiel.

- W niedzielę będzie okazja nie tylko obejrzeć ciekawy mecz, ale również zrobić dobry uczynek. Jesteśmy tyle warci, ile jesteśmy w stanie pomóc drugiemu człowiekowi. Zachęcamy więc do niesienia pomocy i oczywiście za wszystkie dary dziękujemy dodaje.


Czytaj również: Piłkarski weekend. Hit w Trzebiatowie

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Sch

odpowiedz
01.04.2022 21:24

Je...ć Putina i Ukrainę. A co oni dla nas robią? . Więc spadać do siebie.

Stopa

01.04.2022 21:24

Człowieku czy ty masz muzg ja myślę że masz gówno w glowie