Rega nadrabia zaległości. Zwycięstwo z Orłem

2024-03-02 14:32
Karol Szumny
2024-03-02 14:32

Rega Trzebiatów wygrywa z Orłem Łożnica w zaległym meczu Klasy Okręgowej. Gospodarze zwyciężyli 4:0.

ZDJĘCIE 1 z 6

W sobotę na trzebiatowskim stadionie miejscowa Rega mierzyła się z Orłem Łożnica. Był to zaległy mecz 4. kolejki Klasy Okręgowej. Gospodarze odnieśli zwycięstwo 4:0. Bramki strzelali: Grzegorz Jarmoszewicz, Damian Jaśnikowski, Kamil Kordowski, a ostanie trafienie było golem samobójczym.

- Był to bardzo trudny mecz z dobrym przeciwnikiem – ocenia Kamil Kordowski, kapitan Regi Trzebiatów. – Bramka w pierwszej połowie z rzutu rożnego ustawiła mecz i później nieco łatwiej nam się grało. Orzeł się otworzył, a my mogliśmy kontrować. Po kolejnych bramkach przejmowaliśmy kontrolę. Są to dla nas ważne trzy punkty. Gratuluję drużynie przeciwnej, był to dobry mecz, i widzimy się za miesiąc – mówi zawodnik.

Rundę jesienną Rega zakończyła na 5. miejscu, tracąc do lidera 6 punktów. Jakie nastawienie mają trzebiatowscy zawodnicy przed rozpoczynającą się rundą wiosenną?

- Tak jak już wcześniej mówiłem: my gramy o awans. Dzisiejsze zwycięstwo to kolejny krok, który ustatkował nas na 3. miejscu. Możemy teraz gonić drużyny w czołówce, bo jesteśmy blisko. Oby tak dalej – powiedział kapitan Regi.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!