Przeżyli wspólnie 70 lat

2022-11-18 13:22
Redakcja
2022-11-18 13:22

𝐊𝐚𝐦𝐢𝐞𝐧𝐧𝐞 𝐆𝐨𝐝𝐲, czyli 70 lat na wspólnej drodze życiowej to piękny jubileusz nie tylko dla małżonków, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół. Tą niezwykłą rocznicę ślubu obchodzili w tym miesiącu Państwo 𝐀𝐥𝐞𝐤𝐬𝐚𝐧𝐝𝐫𝐚 𝐢 𝐉𝐚𝐧 𝐒𝐳𝐲𝐦𝐜𝐳𝐚𝐤𝐨𝐰𝐢𝐞 z Gryfic.

ZDJĘCIE 1 z 10

17 listopada 2022 roku, Jubilaci w asyście najbliższych członków rodziny przybyli na uroczyste spotkanie do Urzędu Miejskiego w Gryficach, na zaproszenie Burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła. W ramach upamiętnienia tego niezwykłego Jubileuszu, Zastępca Burmistrza Gryfic Marzena Domaradzka - w imieniu Burmistrza Gryfic i swoim - złożyła serdeczne gratulację za długoletnie pożycie małżeńskie, a także przekazała na ręce małżonków list gratulacyjny oraz bukiet róż.

- Dostojni Jubilaci, te 70 lat to wiele chwil szczęścia, uniesień i radości, które warto wspominać najczęściej aby zachować pogodę ducha i uśmiech na twarzy. Z tej okazji składamy nasze najszczersze życzenia i gratulację. Tak piękna i niezwykła rocznica, nakłania do refleksji i zadumy. Pragniemy podziękować za wszystko, czego dokonaliście Państwo w życiu. Za pracę, ofiarność, miłość, cierpienie, łzy i radość. Życzymy Państwu dobrego zdrowia, dużo słonecznych dni na przyszłość oraz dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym. - życzyła podczas przemówienia Zastępca Burmistrza Gryfic Marzena Domaradzka.

Jednocześnie, nie obyło się bez przesympatycznych życzeń, podarunków i kwiatów od Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Justyny Wojdy, Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej Iwony Małek oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Gryficach. Po oficjalnej części uroczystości, wszyscy zgromadzeni zasiedli do słodkiego poczęstunku wsłuchując się w historię drogich Jubilatów o wspólnym chwilach w związku małżeńskim.
Państwu Szymczak raz jeszcze gratulujemy wspaniałego Jubileuszu oraz życzymy dużo zdrowia i długich lat życia w radości i pomyślności.

Tekst i zdjęcia: Gmina Gryfice

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Alicja Horn

odpowiedz
19.11.2022 07:00

Panstwu SzymczakOM! Zacznijcie w koncu odmieniac nazwiska.

Anna

odpowiedz
19.11.2022 10:08

Życzę Państwu dużo zdrowia, wszystkiego najlepszego z okazji tak pięknej rocznicy ślubu.