Przedszkolaki z Modlimowa świętują zakończenie roku szkolnego

2023-06-21 17:08
Karol Szumny
2023-06-21 17:08

20 czerwca 2023r. w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II  w Modlimowie odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego połączone z  pożegnaniem  starszaków, którzy  już we wrześniu staną się  uczniami klasy pierwszej!

ZDJĘCIE 1 z 8

Minione dziesięć miesięcy to był dla wszystkich dzieci czas wspólnych zabaw i różnorodnych zajęć związanych z ciekawymi podróżami po porach roku, to był również udział w ważnych wydarzeniach i poważnych uroczystościach.

Dzisiaj, na zakończenie roku, członkowie grup przedszkolnych zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały się doskonale do występów. Podczas uroczystości  pięknie zaśpiewały i  wspaniale zatańczyły, a na koniec specjalnie dedykowanymi wierszami pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole. Za swój piękny występ dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały!

Po programie artystycznym pani dyrektor Marzena Stępień wręczyła pamiątkowe dyplomy i książki. Życzyła również wszystkim dzieciom wspaniałych, pełnych odpoczynku i relaksu wakacji, a starszakom, by następny etap ich życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań złożonych przez rodziców Pani Dyrektor, nauczycielom i pracownikom szkoły. Po części oficjalnej dzieci ze swoimi rodzicami zaprosiły  gości na pyszny tort.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, za  pomoc i wsparcie, a naszym milusińskim życzymy radosnych i udanych wakacji!

J. Żemła
A. Zielińska
S. Wieczorek

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Ferdek

odpowiedz
21.06.2023 22:25

Nie no kurde ta blondyna to przesadza kiedyś to była szkoła teraz JP2 i lans czy te oczy mogą kłamać