Przedostatnia kolejka Klasy Okręgowej: Sparta gra z wiceliderem, Rega z Astrą Ustronie Morskie

2023-06-02 13:24
Karol Szumny
2023-06-02 13:24

Przed nami piłkarski weekend. Będzie to przedostatnia kolejka Klasy Okręgowej. W IV Lidze do rozegrania jeszcze cztery spotkania.

Wybrzeże Rewalskie Rewal zmierzy się na wyjeździe z Błękitnymi II Stargard. Wybrzeże zajmuje obecnie 6. lokatę, natomiast Błękitni 13.

W Klasie Okręgowej koniec rundy wiosennej coraz bliżej. W przedostatniej kolejce Sparta Gryfice zagra u siebie z zajmującym 2. miejsce w tabeli Gryfem Kamień Pomorski. Sparta jest dwie lokaty niżej. Rega Trzebiatów podejmie na własnym stadionie Astrę Ustronie Morskie. Klub ten zajmuje 10. pozycję w tabeli, Rega jest na 3. miejscu. Polonia Płoty zmierzy się u siebie z Mewą Resko. Mewa znajduje się na 15. pozycji w tabeli, Polonia na 14. Obie drużyny dzieli 7 punktów.

W A Klasie Wicher Brojce zagra na wyjeździe z Center MD Goleniów. Będzie to walka o miejsce w czołówce tabeli. Wicher jest na 3. lokacie, natomiast Center na 2. Obie drużyny dzielą 2 pkt. Bizon Cerkwica podejmie Pionier Żarnowo, z kolei Błękitni Trzygłów zmierzą się na wyjeździe z Koroną Stuchowo.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!