Przed nami wielkie siatkarskie widowisko! Znamy szczegóły [ZAPOWIEDŹ]

2024-02-07 10:05
Karol Szumny
2024-02-07 10:05

W najbliższy weekend w Mrzeżyńskim Centrum Sportu odbędzie się wielkie siatkarskie widowisko. Na parkiecie – wraz z gospodarzami SUS Travel Elephant Trzebiatów – zaprezentują się dwa zespoły drugoligowe Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

W dniach 10-11 lutego w Mrzeżyńskim Centrum Sportu zostanie rozegrany turniej towarzyski z udziałem dwóch zespołów drugoligowych PZPS: BS Żagań WKS Sobieski Żagań i Stoczniowiec Politechnika Gdańska.

- Wykorzystaliśmy to, że w drugiej lidze jest teraz przerwa na rozgrywki i zaprosiliśmy dwa zespoły: BS Żagań WKS Sobieski Żagań i Stoczniowiec Politechnika Gdańska – mówi w rozmowie z naszą redakcją Artur Staigl, trener SUS Travel Elephant Trzebiatów.

Drużyny te zmierzą się zarówno między sobą, jak i z gospodarzami turnieju, czyli SUS Travel Elephant Trzebiatów.

- Dla naszego zespołu będzie to ogromne doświadczenie i sprawdzian przed barażami, a dla przyjezdnych utrzymanie rytmu meczowego – zauważa trener „Słoni”.

Rozkład jest następujący:

Sobota, godzina 14:00 – BS Żagań WKS Sobieski Żagań vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska
Sobota, godzina 19:00 – SUS Travel Elephant Trzebiatów vs BS Żagań WKS Sobieski Żagań
Niedziela, godzina 10:00 – SUS Travel Elephant Trzebiatów vs Stoczniowiec Politechnika Gdańska

- Warto przyjść i zobaczyć siatkówkę na takim poziomie, bo tak mocnych drużyn w naszym regionie nie było od kilku lat. Zachęcamy do kibicowania – powiedział Artur Staigl.

Ponadto, po zakończonym turnieju rozegrana zostanie 13. kolejka III Ligi Lubuskiej. O godzinie 13:00 siatkarze SUS Travel Elephant Trzebiatów podejmą drużynę SKS Dziki Kowalów.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!