Przed nami derby powiatu gryfickiego!

2023-03-24 13:46
Karol Szumny
2023-03-24 13:46

Przed nami kolejna piłkarska kolejka. Wybrzeże zagra z Gavią Choszczno, a Rega Trzebiatów zmierzy się z Polonią Płoty. Sparta rozegra mecz z AP Fenestrą Kołobrzeg.

W IV Lidze Wybrzeże Rewalskie zagra u siebie z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Gavią Choszczno. Początek meczu w niedzielę o 14:00.

W Klasie Okręgowej Rega Trzebiatów podejmie w sobotnie południe Polonię Płoty. Sparta Gryfice zagra z AP Fenestrą Kołobrzeg.

Rega zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli, lokatę niżej z taką samą liczbą punktów jest Sparta Gryfice. Polonia ma na swoim koncie 7 punktów i jest na 14. pozycji w tabeli.

W A Klasie Wicher Brojce zagra na wyjeździe z Pionierem Żarnowo.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Kibic

odpowiedz
25.03.2023 07:22

Oj Panie Karolek nadal nie odrobił Pan Lekcji z Drużyn naszego regionu. No albo jest Pan zaślepiony i nie widzi co się dzieje w mediach społecznościowych naszej małej ojczyzny oraz miesicie. Proszę o zagłębienie się w tematy i trochę przysiąść. Bo piłka dla wielu w tym miesicie jest odskocznia. Tylko Orzeł

Kolega z boiska

odpowiedz
25.03.2023 07:31

Chlopie ty chyba nie wiesz o jakim meczu ptaszki cwierkaja. O 14 mecz Orzeł Mrzezyno - Chrobry Drzonowo . Tam są emocje a nie pompowanie balonika. Mało tego w drużynie z Mrzezyna każdy gra za 0 zł i robi to z dumą . Elo