Promocja Młodzieżowego Centrum Kariery

2022-07-07 12:21
Adam Litwinowicz
2022-07-07 12:21

W Młodzieżowym Centrum Kariery w Trzebiatowie odbyła się akcja promocyjno – informacyjna.

Podczas spotkania swoją ofertę zaprezentowali: Młodzieżowe Centrum Kariery – reprezentowane przez Pośrednik Pracy Joannę Mączyńską, Komendant Natalię Bajcarz i wychowawcę Dorotę Janowską z Hufca Pracy.
Promocja miała na celu przybliżenie działalności Hufca Pracy oraz Młodzieżowego Centrum Kariery, a także przyciągnięcia jak największej liczby beneficjentów, a do tego pokazania różnorodności usług świadczonych przez pośrednika pracy i doradcę zawodowego. Specjaliści MCK i OHP pomagają młodym ludziom w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych, a także udzielają wskazówek jak poruszać się po współczesnym rynku pracy, na co zwrócić uwagę i wybrać odpowiednią szkołę lub miejsce pracy. Głównym celem takich spotkań jest pomoc młodzieży w podjęciu ważnych decyzji edukacyjnych i zawodowych.


- Serdecznie zapraszamy uczniów szkół branżowych i stopnia Centrum Kształcenia Zawodowego oraz Zespołu Szkół im. Zbigniewa Herberta. Nasza placówka zapewni wszystkim zainteresowanym znalezienie miejsca odbywania praktyk, wsparcie w trakcie nauki, możliwość bezpłatnych szkoleń zawodowych, wyjazdy na staże do zagranicznych pracodawców — wyjaśniają organizatorzy spotkania. - Organizujemy szereg imprez edukacyjnych, sportowo-rekreacyjnych. Zapraszamy również do uczestnictwa w kołach zainteresowań, konkursach oraz zawodach sportowych. Hufiec Pracy zapewnia wszystkim wsparcie kadry pedagogicznej — dodają.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!