Poznaliśmy pary III rundy regionalnego Pucharu Polski. Powiatowe derby w Płotach
W siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par trzeciej rundy wojewódzkiego Pucharu Polski. Na tym etapie do rozgrywek dołączyły zespoły grające w IV lidze i Klasie Okręgowej.
W losowaniu udział wzięło 117 drużyn z całego województwa – zespoły grające w klasach A i B które przebrnęły przez I i II rundę oraz ekipy rywalizujące w IV lidze i czterech grupach Klasy Okręgowej. Wyłoniono 58 par, a zespół Chemika II Police otrzymał „wolny los” dający awans do kolejnej rundy bez konieczności rozgrywania meczu.
Najwyżej sklasyfikowane zespoły z powiatu gryfickiego, czyli czwartoligowcy z Gryfic i Rewala, zmierzą się na wyjazdach z drużynami grającymi w „okręgówce” – Sparta pojedzie do Dziwnowa na mecz z miejscowym Jantarem, zaś Wybrzeże do Świnoujścia na potyczkę z drugim zespołem Floty. Powiatowe derby rozegrane zostaną w Płotach, gdzie Polonia podejmować będzie Bizona Cerkwica. Wyjazd do Międzyzdrojów na pojedynek z B-klasową Falą czeka piłkarzy Regi Trzebiatów. Grający w A klasie Wicher Brojce, który udział w pucharowych zmaganiach bierze od pierwszej rundy i wyeliminował już Grot Gorawino i SUS Travel Orła Mrzeżyno, na swoim terenie będzie gościł, występujący w Klasie Okręgowej, zespół Prawobrzeża Świnoujście.
Mecze III rundy Pucharu Polski ZZPN zostaną rozegrane w środę, 9 września, o godzinie 17:30. Pełny zestaw par: PARY 3. RUNDY PUCHARU POLSKI ZZPN. MAMY KILKA HITÓW! - Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej
Komentarze (0)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!