Pożegnalny bal absolwentów [ZDJĘCIA]

2022-06-23 14:03
Karol Szumny
2022-06-23 14:03

W środowy wieczór 22.06.2022 r. uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie wraz z rodzicami, Panią Dyrektor Marzeną Stępień, Panią Wicedyrektor Elżbietą Marek oraz zaproszonymi gośćmi Wicestarostą Powiatu Gryfickiego Panem Waldemarem Wawrzyniakiem i Zastępcą Burmistrza Gminy Płoty Panią Edytą Podgórską spotkali się na uroczystym Balu Absolwenta.

ZDJĘCIE 1 z 7

Ta wyjątkowa uroczystość rozpoczęła się od przemówień i podziękowań naszych absolwentów.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która życzyła absolwentom rocznika 2022 wspaniałej zabawy, a rodzicom – organizatorom balu podziękowała za zorganizowanie tej niecodziennej imprezy. Do życzeń dołączyli się również zaproszeni goście, którzy w serdecznych słowach winszowali ósmoklasistom zakończenia nauki w szkole podstawowej.

Po części oficjalnej przyszła wreszcie pora na wyczekiwany czas zabawy. Przy ulubionych utworach wszyscy tańczyli i śpiewali, a w czasie krótkich przerw korzystali z niespodzianki sprawionej przez panią Dyrektor i robili sobie zdjęcia w fotobudce. Przebojowa muzyka z godziny na godzinę rozkręcała bal!

Kiedy przyszła pora rozstania, w oczach uczestników zabawy pojawiły się łzy wzruszenia. Do wszystkich bowiem dotarł fakt, że to ostatnie chwile w tej szkole.

Życzymy naszym absolwentom klasy ósmej prostych dróg, jasnych drogowskazów, życzliwości ludzkiej, wiernych i oddanych przyjaciół podczas dalszej drogi przez życie.

Autor: Jolanta Mazur, Marta Wełnicka

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!