„Pożar odebrał dom naszej babci. Pomóż nam go odbudować!”

2023-06-12 15:40
Karol Szumny
2023-06-12 15:40

Pani Ola prosi o pomoc i wsparcie zbiórki finansowej na odbudowę domu jej babci. Do pożaru doszło w nocy z 3 na 4 czerwca.

W Mechowie w gminie Płoty na początku czerwca doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Wnuczka poszkodowanej mieszkanki prosi wsparcie zbiórki finansowej.

„Babcia jest mieszkanką Mechowa, niewielkiej wsi pod Gryficami (zachodniopomorskie). W nocy z 3 na 4 czerwca obudził ją klakson samochodu. Jadący obok kierowca zauważył, że nad dachem szeregowca, w którym mieści się mieszkanie babci, unosi się dym. Pożar wybuchł w sąsiednim mieszkaniu, przenosząc się również na dach naszej seniorki.

Straż pożarna dzielnie walczyła, by ogień się nie rozprzestrzenił, jednak siłą rzeczy woda również poczyniła ogromne szkody. W wyniku pożaru oraz akcji gaśniczej zniszczeniu uległy trzy mieszkania. Cała nasza liczna rodzina zakasała rękawy i zabrała się za likwidowanie strat. Ratowaliśmy co się dało, jednak dach i sufit nadawały się wyłącznie do rozebrania. Mieszkanie wymaga również odmalowania. Na zdjęciach możecie zobaczyć, co zostało z miejsca, które babcia zamieszkiwała od kilkudziesięciu lat. Na ten moment nie nadaje się ono do użytku.Chęci i siły nam nie brakuje. Brakuje nam natomiast finansów - dlatego właśnie, kochani darczyńcy, zwracamy się z prośbą do was.

Cała rodzina i okoliczni mieszkańcy już zaoferowali swoją pomoc, jednak aby nasza babcia mogła jak najszybciej wrócić do swojego miejsca na ziemi, potrzebne jest wsparcie na większą skalę. Każda, nawet najmniejsza wpłata, usprawni naszą pracę. W imieniu całej naszej rodziny bardzo prosimy o pomoc, byśmy znów mogli przywrócić uśmiech na twarzy naszej ukochanej seniorki rodu”

Wesprzyj tutaj: Pożar odebrał dom naszej babci. Pomóż nam go odbudować!

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!