Powstanie miejsce rekreacji i integracji

2022-08-09 10:31
Katarzyna Adamiak
2022-08-09 10:31

Miejsce do wypoczynku, rekreacji i integracji mieszkańców powstanie wkrótce przy płotowskiej hali Rega Arena.

To ma być pierwszy tego typu obiekt w najbliższej okolicy. Wiata, która w najbliższym czasie ma powstać przy hali Rega Arena, będzie wkomponowana w całość płotowskiego kompleksu. Jak czytamy w mediach społecznościowych gminy Płoty „Będzie służyć celom kulturalnym, jak i rekreacyjnym. Wiata będzie wykorzystywana do różnego typu przedsięwzięć i z pewnością cieszyć się niemałym zainteresowaniem a jej wykorzystywanie i użytkowanie przynosić będzie wymierne korzyści dla lokalnej społeczności”.

Umowę na dofinansowanie inwestycji pn. „Rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej nawiązującej do działalności rybackiej poprzez postawienie na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Płotach wielofunkcyjnej, ogólnodostępnej wiaty” podpisał w poniedziałek 8 sierpnia br. dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Płotach Paweł Marek w obecności zastępcy burmistrza Edyty Podgórskiej oraz pracownika Urzędu Marszałkowskiego Danuty Buczkowskiej.

Całkowity koszt zadania to 116 tys. złotych, z czego dofinansowanie pozyskane z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego wynosi 80%. Realizatorem inwestycji jest MGOKiS w Płotach.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!